WIZARDS

Na straně Vládce/Ravana Via'an

14. října 2012 v 18:55 | The Āṭha


JMÉNO : Ravana Via'an
POSTAVENÍ : Aristokrat / špion
VZHLED A ŽIVOTOPIS :
Ravana je spíše střední výšky, řekněme kolem sto sedmdesáti centimetrů a poměrně štíhlé a křehké postavy. To jí ovšem nevadí a využívá to jako svou výhodu. Její tvář nabývá spíše bledé barvy, která je ještě více zvýrazněná v kontrastu s tmavě hnědými vlasy. Oči má modravé, ale v šeru jejich barva přechází spíše do zelenkava. Tím, že se dělá zranitelnější než ve skutečnosti je, snadno dosáhne toho, co chce. Vypadá sice bezbranně, ale ve skutečnosti je to nebezpečná žena. Řídí se heslem, že člověk nikdy nemá dostatek dýk a proto jich má poschovávanou pěknou kupku - přivázané ke kotníku, za pasem, ale i na několika dalších místech.Na straně Vládce/Callum Drane

14. října 2012 v 18:52 | The Āṭha

JMÉNO : Callum Drane
POSTAVENÍ : Chudák / malíř
VZHLED A ŽIVOTOPIS :

Callum je vcelku vysoký (něco kolem 180-ti cm) a hubený. Svojí váhu si ovšem neudržuje zdravým stylem života nebo sportem (pokud nepočítáme za sport neustálý útěk před strážci pořádku) , v jeho případě se o to postaraly jeho závislosti. Drane má závislost snad na všem špatném, na čem může být závislost postavena. Hoduje si v tabáku a dýmkách, stejně jako neodolá příležitosti píchnout si sem tam nějaké drogy a alkohol mu také není zrovna cizí. Svoje šlachovité tělo potom ve svých "halucinogenních" momentech mnohdy dovleče někam na hřbitov nebo podobně zatuchlé místo, kde jenom mlčky sedí a sleduje oblohu. Jinak je to neskutečně depresivní člověk, když není zrovna napumpovaný nějakým svým povzbuzovákem. Sotva s někým promluví nějaké to slovo a když už, doprošuje se peněz jako chudý umělec. Malování je také jediná věc, která ho jakž takž drží v Thénu a zabraňuje mu vrhnout se do podsvětí Ruenu. A že maluje zatraceně dobře.

Osmý

21. prosince 2010 v 1:03 | The Āṭha

JMÉNO : Nētaos
POSTAVENÍ : Jeden z osmi Stvořitelů, Vládce
STATUS : ŽIJÍCÍ
ŽIVOTOPIS :

Z jednotlivých členů skupiny je nejsilnější, vládne takřka největší mocí. Ze začátku, když mu ještě tolik nestoupla moc do hlavy se věnoval bojovým uměním, malování a alchymii. Postupem času se však začal vyžívat v urážení a posměchu, až nakonec to přešlo i k fyzickému napadení a mučení. Miluje pohled na cizí utrpení a nedělá mu problémy ublížit i lidem, kteří ho mají svým způsobem rádi. Věnuje se hodně výzkumům a experimentům a z jeho laboratoří vzešlo už nejedno podivné stvoření.

Sedmý

21. prosince 2010 v 1:02 | The Āṭha

JMÉNO : Hort'i
POSTAVENÍ : Jeden z osmi Stvořitelů
STATUS : OSVOBOZEN
ŽIVOTOPIS :

Asi jediný ze skupiny s velkým smyslem pro humor. Rád si tropí malé žerty i ze sebe, aby komukoliv ze svého okolí zvedl náladu. Hodně využívá svých výrazných zrzavých vlasů, díky nimž vypadá i sám o sobě dost vtipně. Rád jezdí na koni a občas i pro zábavu šermuje, jinak je příjemným společníkem každé mladé dámy a velice podporuje magii. Působí ve skupině také jako vrba, když mají jeho přátelé problémy.

Šestá

21. prosince 2010 v 0:58 | The Āṭha

JMÉNO : Tālikā
POSTAVENÍ : Jedna z osmi Stvořitelů
STATUS : UVĚZNĚNA
ŽIVOTOPIS :

Ze všech osmi je patrně Tālikā nejplašší a nejméně výřečná. Raději se toulá sama po okolí, ale když je potřeba, tak ochotně své přátele podrží a přijde jim na pomoc. Díky její nesmělé povaze těžko navazuje nová přátelství, a tak se raději upírá na ta již vytvořená. Občas se zdá naivní, protože věří, že v každém se skrývá kousek dobra a myslí si, že vše dobře dopadne. Nejšťastnější je, když může jen tak sedět v lese a pozorovat život, který v něm plyne bez ohledu na to, co se děje kolem.

Pátá

21. prosince 2010 v 0:55 | The Āṭha

JMÉNO : Sūraja
POSTAVENÍ : Jedna z osmi Stvořitelů
STATUS : UVĚZNĚNA
ŽIVOTOPIS :

Mladá a nezkrotná žena, která ovšem také na svou ohnivou povahu často doplácí. Díky pár zklamání z minulosti zanevřela, co se vztahů týče, na muže, ovšem jako přátele je má mnohem raději než ženy. Těžce nese zradu, sice odpouští, ale nezapomíná a tomu člověku pak už nikdy zcela nedůvěřuje. Mezi její záliby patří hraní na Panovu flétnu, v čemž opravdu vyniká, posedávání u ohně a nehnuté pozorování třepotavých plamenů a střelba z luku, které se věnuje už odmala.

Čtvrtá

21. prosince 2010 v 0:51 | The Āṭha

JMÉNO : Rāta
POSTAVENÍ : Jedna z osmi Stvořitelů
STATUS : OSVOBOZENA
ŽIVOTOPIS :

Velice krásná žena, čehož také záměrně využívá. Dalo by se tedy říci, že co se týče mužů, tak nemá opravdu nouzi. Aby ale nevypadala jako laciná dívka, používá častokrát svou vypočítavost a vynalézavost. Tím se z ní stává mazaná čarodějka s božským tělem. Mezi její silné stránky patří lhaní a podvádění, stejně jako drobné krádeže. Je poněkud náladová, ale pro své přátele by položila život. Ve volných chvílích jen bloudí po lesích a tiše si prozpěvuje různé melodie.

Třetí

21. prosince 2010 v 0:47 | The Āṭha

JMÉNO : Dènya
POSTAVENÍ : Jedna z osmi Stvořitelů
STATUS : UVĚZNĚNA
ŽIVOTOPIS :

Věčně zasněná mladá dívka, pátrající především po pravé lásce. Mnohdy začtená do jakýchsi podivných románků, a proto většinou nereagující na své okolí. Její hlavní vlastností je přátelská povaha, se kterou si také velice dlouho uchovává přátele. Je to dívka veselá, jen občas nostalgická, přičemž za její špatnou náladou nestojí nic jiného, než-li nějaký muž. Velice ráda maluje krajinu Āṭhy, protože jí přijde zcela fascinující.

Druhý

21. prosince 2010 v 0:43 | The Āṭha

JMÉNO : Cathaoir
POSTAVENÍ : Jeden z osmi Stvořitelů
STATUS : UVĚZNĚN
ŽIVOTOPIS :

Horkokrevný mladík, co špatně snáší kritiku ostatních. Jeho povaha by se dala přisuzovat k lehké aroganci, což ovšem Cathaoir sám popírá. Nejčastěji se nachází v okruhu přátel a to speciálně v hospodách, pro které má slabost. Mezi jeho zájmy rozhodně patří šerm, kterému se již nějakou dobu věnuje ve volném čase, pokud zrovna nepopíjí, a nebo záměrně nepropouští magii do života ostatních. Takovou zhoubnou zálibu má také ve škádlení ostatních, což se mu mnohdy vymstí.

První

21. prosince 2010 v 0:35 | The Āṭha

JMÉNO : Boutèy
POSTAVENÍ : Jeden z osmi Stvořitelů
STATUS : UVĚZNĚN
ŽIVOTOPIS :

Inteligentní mladý muž, který by nejraději vše řešil s logikou a rozvahou. Někdo by možná řekl tišší, avšak Boutèy jen nerad dělá chyby, a tak raději několikrát rozvažuje než něco uskuteční. Lpí na svém okruhu přátel, na které nedá dopustit. Ovšem ve chvílích, kdy je sám, tak se nejraději věnuje hraní šachů, psaní příběhů, které by se některými částmi daly považovat za kroniku jeho života. Velice rád se prohání osamělou krajinou na koni a užívá si bezstarostných chvil v životě.
 
 

Reklama