SITE

Kdy a kde hrát?

13. ledna 2011 v 20:46 | The Āṭha
atha.blog.cz
Nuže, už se nám sem přihlásilo pár odvážlivců a my bychom tím chtěli tento článek využít jako takovou výzvu ke hraní. Spočívá to v tom, že do komentářů napíšete, kde se vaše postava nachází a my nebo ostatní se pokusíme dát vám někoho do páru na hraní.

Př.  Pepíček - Thén, takto to úplně stačí.

POČÁTEK

21. prosince 2010 v 0:24 | The Āṭha
Ve vzdáleném seskupení vesmírů se rozdělily spletené hvězdné mlhy.
Mezi nejrůznějšími vesmírnými tělesy se jako perla zaleskla planetka Āṭha. Ono vesmírné těleso, k jehož spojení bylo zapotřebí osm mocných proudů energie.

Tālikā, Cathaoir, Rāta, Boutèy, Dènya, Hort'i, Sūraja a Nētaos. Osm mágů, jejichž schopnosti dohromady tvořily neporazitelný celek. Osm mágů, jejichž síla a přátelství daly vzniknout novému světu.
Ale měl to být pouze začátek hrozby, co se postupně začala nad planetou šířit.
Osm velkých mágů pomalu dotvářelo své vrcholné dílo, ovšem s postupem času se jednomu zachtělo vlastnit víc než jeho přátelé. Chtěl vlastnit všechno.

Zbývajících sedm bylo, dá se říci, velice podobno obyčejným lidem, ale Nētaos se stával pravým opakem. Krutý, nelítostný, necitelný. Na druhou stranu však velice inteligentní, a tak mu nečinilo potíže uvědomit se, že jeho bývalí přátelé by se proti němu mohli spiknout a bez problémů jej porazit.
Ostatním sedmi mágům začalo postupně připadat chování Nētaose podivné, a tak jednoho dne svolali schůzku. A právě na ní došlo k finálnímu zvratu, při němž nejmocnější mág rozdělil své (nyní už) nepřátele po celé Āṭhě.
A po celé zemi zavládl neklid. Lidé byli zpočátku ustrašení, ale i přesto se našlo pár jedinců, kteří měli odvahu se postavit krutovládě Nētaose. Díky jeho šíleným experimentům pobíhalo po světě několik druhů temných tvorů, kteří obsadili původně krásné a živoucí lesy, krajinu učinili ponurou a skleslou.
Postupně se z Āṭhy stala pochmurná a temná zem a její obyvatelé stále čekají na návrat zbylých sedmi mágů, aby se ujali moci a navrátili do světa klid a mír.

 
 

Reklama