Na straně Vládce/Callum Drane

14. října 2012 v 18:52 | The Āṭha |  WIZARDS

JMÉNO : Callum Drane
POSTAVENÍ : Chudák / malíř
VZHLED A ŽIVOTOPIS :

Callum je vcelku vysoký (něco kolem 180-ti cm) a hubený. Svojí váhu si ovšem neudržuje zdravým stylem života nebo sportem (pokud nepočítáme za sport neustálý útěk před strážci pořádku) , v jeho případě se o to postaraly jeho závislosti. Drane má závislost snad na všem špatném, na čem může být závislost postavena. Hoduje si v tabáku a dýmkách, stejně jako neodolá příležitosti píchnout si sem tam nějaké drogy a alkohol mu také není zrovna cizí. Svoje šlachovité tělo potom ve svých "halucinogenních" momentech mnohdy dovleče někam na hřbitov nebo podobně zatuchlé místo, kde jenom mlčky sedí a sleduje oblohu. Jinak je to neskutečně depresivní člověk, když není zrovna napumpovaný nějakým svým povzbuzovákem. Sotva s někým promluví nějaké to slovo a když už, doprošuje se peněz jako chudý umělec. Malování je také jediná věc, která ho jakž takž drží v Thénu a zabraňuje mu vrhnout se do podsvětí Ruenu. A že maluje zatraceně dobře.

Delší ebenově tmavé vlasy mu z větší části zahalují obličej s ostře řezanou čelistí a vystouplými lícními kostmi. Oblečení příliš neřeší a tak se většinou tahá po ulicích v košili a kalhotách, v zimě zabalený do teplého kabátu, na který se jednou rozhodl si vydělat.
Společnost lidí vyhledává pouze tehdy, chce-li někoho namalovat, a ani během toho není příliš komunikativní, asi proto s ním nikdy žádná žena ani muž nedokázali vydržet. Callum ale bere lidské vztahy bohémsky,přesvědčen o tom, že by ho nikdo nebyl schopen milovat, prohlašuje, že vztahy přijdou a odejdou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama