REGISTRACE

21. prosince 2010 v 21:17 | The Āṭha
PRO TY, CO SE CHTĚJÍ ZAPOJIT DO NOVÉHO SVĚTA

Kontakt na vás : (e-mail, icq, cokoliv)
Jméno vaší postavy /nekopírujte známá jména z knih a filmů/ :
Cca. přibližný věk :
Rasa : (člověk/mág*)
Krátký popis vaší postavy** :
Stav : a) aristokrat/chudák
b) narozen ve městě/přicestoval
c) případné zaměstnání***
d) stoupenec dosavadního vládce/člen rebelů

Případné dotazy směrujte prosím do příslušné knihy nahoře v menu.


* V případě, pokud si vyberete možnost mág, vezměte na vědomí, že je to myšleno povětšinou pouze na schopnosti, které vaší postavě usnadní život, nebudou to kouzla určená pro boj apod.

** Příklad si můžete vzít z již zveřejněných profilů osmi mágů, pokud chcete, připojte i fotografii.

*** Není nutné, později bude povoláním věnován samostatný článek.


Ještě před registrací si ovšem přečtěte pravidla a historii, abyste měli přehled, o co tu vlastně jde!
 


Komentáře

1 Nyhália | 7. ledna 2011 v 10:14 | Reagovat

Kontakt: 405-340-995 (ICQ)
Meno postavy: Nyhália Mer
Cca. približný vek: 20
Rasa: človek
Krátky opis života:
Patrí medzi ženy, ktoré trochu opovrhujú svojím pohlavým a snaží sa dokázať, že i ženy sa vyrovnajú mužom. Odmala ju vychovávali muži, takže ovláda bravúrne všetky bojové nástroje, dokonca i jazdu na koni (obkročmo samozrejme). V okruhu svojich najbližších priateľok sa stane opäť jemnou a vášnivou ženou, ktorá sa ale ale nikdy nedá zatiahnuť do ženskej pochabosti, zostáva stále v strehu. Spoločnosť žien nikdy nevyhľadáva, viac si rozumie s mužmi. Tí sa do nej často kvôli jej silnej osobnosti zamilujú a potom ich musí odháňať, čo robí naozaj nerada, preto sa drží od všetkých vážnejších vzťahov opodiaľ a sleduje ostatných (ktorí sú šťastní so svojou polovičkou) s miernou závisťou. Je to veľmi tvrdohlavá osoba, rada sa zapája do každého dobrodružstva. Má sa čo učiť, ale to jej radšej ani neradno hovoriť.
Vzhľad: http://nd04.jxs.cz/636/014/6ea0ed17cf_72494669_o2.jpg
Stav:
a) aristokrat (vydáva sa za chudáka)
b) přicestoval
c) stará sa o všetky kone (na svojom statku)
d) stoupenec dosavadního vládce

2 Lesprissia Truang | 1. července 2012 v 20:00 | Reagovat

creebsy@azet.sk
Lesprissia Truang
22
človek
Les je zhruba 165 centimetrov vysoká a pomerne štíhla žienka. Nevracia sa ani tak k tomu, čo zažila v minulosti ani v prítomnosti, ale snaží sa očakávať t, čo zažije. Rada sa prechádza po lesoch, či trávi voľné chvíľky pod sviečkou s dobrou knihou.Miluje sneh, ľad a celovo chlad, páčia sa jej aj jesenné listy. Les je pomerne bledšej pokožky, má prenikavé modré oči, kostnatejšiu tvár, ružovkasté pery a ryšavé vlasy.
http://nd05.jxs.cz/426/087/f734429f53_86696066_o2.jpg
a) aristokrat
b) narodená v meste
c) ešte asi teda nemá
d) stúpenec vládcu

3 Đeatona Ruto | 14. srpna 2012 v 21:59 | Reagovat

Christin.Janouskova@seznam.cz
Đeatona Ruto
17
Đeaton je cca 168 cm vysoká, štíhlá a inteligentní dívka, která ovšem není moc normální. Má mocné spojení se světem mrtvých. Vidí duchy všech, kteří zemřeli násilnou smrtí. Snaží se proti těmto duchům bojovat svým menším mečem, který není jako všechny ostatní. Je to meč temnoty, jedině tímto mečem se může zabít nějaký duch. Meč dostala jako dar od babičky, která také měla možnost nahlížet do světa na druhé straně.
Đeaton je klidná, smířlivá a aktivní osoba. Nejraději tráví volný čas někde o samotě v přítmí.
Její vlasy jsou černé jako eben, má bledou pleť, oči černé tak, že nejde rozpoznat, kde končí duhovka a začíná zornička. Ovšem když používá svůj meč, oči jí změní barvu na červeno.
Její nejoblíbenější oblečení je černé tílko, černé kraťasy a přes ně nosí černý hábit, aby nebyla vidět. Nemá pozornost ráda.
a) aristokrat
b) cizinka
c) nemá
d) člen rebelů

4 Callum Drane | 7. října 2012 v 19:54 | Reagovat

artist.c@seznam.cz
Callum Drane
23 let
Rasa : člověk
Krátký popis postavy : Callum je vcelku vysoký (něco kolem 180-ti cm) a hubený. Svojí váhu si ovšem neudržuje zdravým stylem života nebo sportem (pokud nepočítáme za sport neustálý útěk před strážci pořádku) , v jeho případě se o to postaraly jeho závislosti. Drane má závislost snad na všem špatném, na čem může být závislost postavena. Hoduje si v tabáku a dýmkách, stejně jako neodolá příležitosti píchnout si sem tam nějaké drogy a alkohol mu také není zrovna cizí. Svoje šlachovité tělo potom ve svých "halucinogenních" momentech mnohdy dovleče někam na hřbitov nebo podobně zatuchlé místo, kde jenom mlčky sedí a sleduje oblohu. Jinak je to neskutečně depresivní člověk, když není zrovna napumpovaný nějakým svým povzbuzovákem. Sotva s někým promluví nějaké to slovo a když už, doprošuje se peněz jako chudý umělec. Malování je také jediná věc, která ho jakž takž drží v Thénu a zabraňuje mu vrhnout se do podsvětí Ruenu. A že maluje zatraceně dobře.
Delší ebenově tmavé vlasy mu z větší části zahalují obličej s ostře řezanou čelistí a vystouplými lícními kostmi. Oblečení příliš neřeší a tak se většinou tahá po ulicích v košili a kalhotách, v zimě zabalený do teplého kabátu, na který se jednou rozhodl si vydělat.
Společnost lidí vyhledává pouze tehdy, chce-li někoho namalovat, a ani během toho není příliš komunikativní, asi proto s ním nikdy žádná žena ani muž nedokázali vydržet. Callum ale bere lidské vztahy bohémsky,přesvědčen o tom, že by ho nikdo nebyl schopen milovat, prohlašuje, že vztahy přijdou a odejdou.
http://www.imagebam.com/image/114e62213966576
Stav :
b) chudák
a) narozen ve městě
c) příležitostný malíř
d) stoupenec vládce ( i když si spíš žije ve vlastním světě)

5 Rave | 8. října 2012 v 13:07 | Reagovat

Kontakt na vás : Atheenai@email.cz
Jméno vaší postavy : Ravana Via'an
Cca. přibližný věk : 27
Rasa : mág
Krátký popis vaší postavy :
Ravana je spíše střední výšky, řekněme kolem sto sedmdesáti centimetrů a poměrně štíhlé a křehké postavy. To jí ovšem nevadí a využívá to jako svou výhodu. Její tvář nabývá spíše bledé barvy, která je ještě více zvýrazněná v kontrastu s tmavě hnědými vlasy. Oči má modravé, ale v šeru jejich barva přechází spíše do zelenkava. Tím, že se dělá zranitelnější než ve skutečnosti je, snadno dosáhne toho, co chce. Vypadá sice bezbranně, ale ve skutečnosti je to nebezpečná žena. Řídí se heslem, že člověk nikdy nemá dostatek dýk a proto jich má poschovávanou pěknou kupku – přivázané ke kotníku, za pasem, ale i na několika dalších místech. Je zcela oddaná současnému vládci, Netaosovi, a proto, aby si zasloužila jeho přízeň, by udělala cokoliv. Ovšem pozor, svou loajalitu skrývá a proto nemá problémy proniknout i do rebelských vrstev, kde nemá nikdo šanci poznat, co je doopravdy zač.
http://img24.eu/images/zsa1fv2d.jpg
Stav :
a) aristokrat
b) narozen ve městě
c) ve službách vládce
d) stoupenec dosavadního vládce

6 Becky Blue | 12. listopadu 2012 v 10:56 | Reagovat

Kontakt: Naginiklofan@seznam.cz

Becky Blue

Přiblížený věk: 23 let

Rasa: člověk

Krátký popis: Becky je drobná holka z hnědými vlasami, a zelenými očima a snědou kůží.

Stav: aristokrat
b) přicestoval
c) ještě nemá
d) člen rebelů

7 Michaela | 8. prosince 2012 v 16:51 | Reagovat

Kontakt na vás : lady123221@centrum.sk
Jméno vaší postavy: Michaela Apell
Cca. přibližný věk : 16
Rasa : mág
Krátký popis vaší postavy : Známa svojimi dlhými kučeravými blond vlasmi a veľkými modrými kukadlami, ktoré zdedila po zosnulej mame. Otec je obyčajný človek., no mama bola čarodejnicou, čo Michaela, alebo Míša, ako ju zvyknú volať, zistila až pátraním po príčinách matkinej smrti, ktorá zomrela, keď bola Miša ešte malá. Po čase zistila, že je sama mágom, tak sa rozhodla vypátrať vrahov svojej matky a odplatiť sa im. Zatiaľ však svoje schopnosti nevie korigovať, tak sa rozhodla prísť na toto miesto, o ktorom sa dopočula a dočítala. Odišla od otca-alkoholika a zanechala mu iba peniaze, ktoré dostala ako váýplatu z početných brigád. Je známa svojou odvahou, zmyslom pre ironický, až suchý humor a pre ľudí, ktorých miluje, by bola schopná položiť aj život.
Stav : a)chudák
b) přicestoval
c) študentka strednej školy, ktorú opustila bez otcovho vedomia
d) člen rebelů

8 Chris Fox | 3. června 2013 v 18:45 | Reagovat

Kontakt: hana.lekicova@gmail.com
Jméno: Christopher Fox (doufám že se přijmení nebere jako zkopírované, je docela časté..)
Věk: 19-20
Rasa: Člověk
Popis: Chris je vytáhlý, téměř dvacetiletý kluk atletické postavy s tmavě hnědými vlasy, hlubokýma "tyrkysovýma" očima a většinou usměvavým obličejem. Je nadprůměrně inteligentní s náznaky hyperaktivity, přičemž nejradši tráví čas na čerstvém vzduchu, mimo lidi. Byl vychováván v oddanosti vůči vládci ze strany otce, ale nikdy jeho názor nesdílel, takže jen co bylo možno, odešel a přidal se ke skupině rebelů. Svůj ohoz moc neřeší, jde mu o to, aby nevypadal moc nápadně, když už většinou vykukuje z davu výškou.
Stav:
a) chudák
b) narozen ve městě
c) nemá
d) člen rebelů

9 Nähia | 28. prosince 2015 v 22:28 | Reagovat

Kontakt: Zuzana.vlc@seznam.cz
Věk: přibližně 17 nebo 18
Rasa: Mág
Popis: Nähia je ne příliš vysoká dívka neznámého původu. Když se na ni hodně dobře podíváte, uvidíte že má mírně čínské rysy, ale není to na ní moc vidět. Má tmavší hnědé vlasy a světlou pleť. Její oči jsou zelenomodré, více do zelena. Je štíhlá. Obličejové rysy vypadají docela evropsky, ale když se nějak tváří, vypadá jako asiatka.
Stav:
a) Aristokrat
b) Přicestoval
c) nemá
d) člen rebelů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama