Prosinec 2010

REGISTRACE

21. prosince 2010 v 21:17 | The Āṭha
PRO TY, CO SE CHTĚJÍ ZAPOJIT DO NOVÉHO SVĚTA

Kontakt na vás : (e-mail, icq, cokoliv)
Jméno vaší postavy /nekopírujte známá jména z knih a filmů/ :
Cca. přibližný věk :
Rasa : (člověk/mág*)
Krátký popis vaší postavy** :
Stav : a) aristokrat/chudák
b) narozen ve městě/přicestoval
c) případné zaměstnání***
d) stoupenec dosavadního vládce/člen rebelů

Případné dotazy směrujte prosím do příslušné knihy nahoře v menu.


Co je RPG, chyby při hraní a pravidla/rady

21. prosince 2010 v 21:12 | The Āṭha
RPG

Role-playing game, zkratkou RPG, vyjadřuje "hru na hrdiny", respektive hraní za postavu, kterou si zde registrujete. RPG postava může, ale zároveň nemusí mít vaši povahu a vaše vrtochy, může být i například taková, jakými si vy přejete být.

Blízké okolí

21. prosince 2010 v 15:38 | The Āṭha


Thén-Ruen

21. prosince 2010 v 13:24 | The Āṭha
atha.blog.cz

POSTAVY

21. prosince 2010 v 1:05 | The Āṭha
---
další postavy (bude doplněno)

Osmý

21. prosince 2010 v 1:03 | The Āṭha |  WIZARDS

JMÉNO : Nētaos
POSTAVENÍ : Jeden z osmi Stvořitelů, Vládce
STATUS : ŽIJÍCÍ
ŽIVOTOPIS :

Z jednotlivých členů skupiny je nejsilnější, vládne takřka největší mocí. Ze začátku, když mu ještě tolik nestoupla moc do hlavy se věnoval bojovým uměním, malování a alchymii. Postupem času se však začal vyžívat v urážení a posměchu, až nakonec to přešlo i k fyzickému napadení a mučení. Miluje pohled na cizí utrpení a nedělá mu problémy ublížit i lidem, kteří ho mají svým způsobem rádi. Věnuje se hodně výzkumům a experimentům a z jeho laboratoří vzešlo už nejedno podivné stvoření.

Sedmý

21. prosince 2010 v 1:02 | The Āṭha |  WIZARDS

JMÉNO : Hort'i
POSTAVENÍ : Jeden z osmi Stvořitelů
STATUS : OSVOBOZEN
ŽIVOTOPIS :

Asi jediný ze skupiny s velkým smyslem pro humor. Rád si tropí malé žerty i ze sebe, aby komukoliv ze svého okolí zvedl náladu. Hodně využívá svých výrazných zrzavých vlasů, díky nimž vypadá i sám o sobě dost vtipně. Rád jezdí na koni a občas i pro zábavu šermuje, jinak je příjemným společníkem každé mladé dámy a velice podporuje magii. Působí ve skupině také jako vrba, když mají jeho přátelé problémy.

Šestá

21. prosince 2010 v 0:58 | The Āṭha |  WIZARDS

JMÉNO : Tālikā
POSTAVENÍ : Jedna z osmi Stvořitelů
STATUS : UVĚZNĚNA
ŽIVOTOPIS :

Ze všech osmi je patrně Tālikā nejplašší a nejméně výřečná. Raději se toulá sama po okolí, ale když je potřeba, tak ochotně své přátele podrží a přijde jim na pomoc. Díky její nesmělé povaze těžko navazuje nová přátelství, a tak se raději upírá na ta již vytvořená. Občas se zdá naivní, protože věří, že v každém se skrývá kousek dobra a myslí si, že vše dobře dopadne. Nejšťastnější je, když může jen tak sedět v lese a pozorovat život, který v něm plyne bez ohledu na to, co se děje kolem.

Pátá

21. prosince 2010 v 0:55 | The Āṭha |  WIZARDS

JMÉNO : Sūraja
POSTAVENÍ : Jedna z osmi Stvořitelů
STATUS : UVĚZNĚNA
ŽIVOTOPIS :

Mladá a nezkrotná žena, která ovšem také na svou ohnivou povahu často doplácí. Díky pár zklamání z minulosti zanevřela, co se vztahů týče, na muže, ovšem jako přátele je má mnohem raději než ženy. Těžce nese zradu, sice odpouští, ale nezapomíná a tomu člověku pak už nikdy zcela nedůvěřuje. Mezi její záliby patří hraní na Panovu flétnu, v čemž opravdu vyniká, posedávání u ohně a nehnuté pozorování třepotavých plamenů a střelba z luku, které se věnuje už odmala.

Čtvrtá

21. prosince 2010 v 0:51 | The Āṭha |  WIZARDS

JMÉNO : Rāta
POSTAVENÍ : Jedna z osmi Stvořitelů
STATUS : OSVOBOZENA
ŽIVOTOPIS :

Velice krásná žena, čehož také záměrně využívá. Dalo by se tedy říci, že co se týče mužů, tak nemá opravdu nouzi. Aby ale nevypadala jako laciná dívka, používá častokrát svou vypočítavost a vynalézavost. Tím se z ní stává mazaná čarodějka s božským tělem. Mezi její silné stránky patří lhaní a podvádění, stejně jako drobné krádeže. Je poněkud náladová, ale pro své přátele by položila život. Ve volných chvílích jen bloudí po lesích a tiše si prozpěvuje různé melodie.

Třetí

21. prosince 2010 v 0:47 | The Āṭha |  WIZARDS

JMÉNO : Dènya
POSTAVENÍ : Jedna z osmi Stvořitelů
STATUS : UVĚZNĚNA
ŽIVOTOPIS :

Věčně zasněná mladá dívka, pátrající především po pravé lásce. Mnohdy začtená do jakýchsi podivných románků, a proto většinou nereagující na své okolí. Její hlavní vlastností je přátelská povaha, se kterou si také velice dlouho uchovává přátele. Je to dívka veselá, jen občas nostalgická, přičemž za její špatnou náladou nestojí nic jiného, než-li nějaký muž. Velice ráda maluje krajinu Āṭhy, protože jí přijde zcela fascinující.

Druhý

21. prosince 2010 v 0:43 | The Āṭha |  WIZARDS

JMÉNO : Cathaoir
POSTAVENÍ : Jeden z osmi Stvořitelů
STATUS : UVĚZNĚN
ŽIVOTOPIS :

Horkokrevný mladík, co špatně snáší kritiku ostatních. Jeho povaha by se dala přisuzovat k lehké aroganci, což ovšem Cathaoir sám popírá. Nejčastěji se nachází v okruhu přátel a to speciálně v hospodách, pro které má slabost. Mezi jeho zájmy rozhodně patří šerm, kterému se již nějakou dobu věnuje ve volném čase, pokud zrovna nepopíjí, a nebo záměrně nepropouští magii do života ostatních. Takovou zhoubnou zálibu má také ve škádlení ostatních, což se mu mnohdy vymstí.

První

21. prosince 2010 v 0:35 | The Āṭha |  WIZARDS

JMÉNO : Boutèy
POSTAVENÍ : Jeden z osmi Stvořitelů
STATUS : UVĚZNĚN
ŽIVOTOPIS :

Inteligentní mladý muž, který by nejraději vše řešil s logikou a rozvahou. Někdo by možná řekl tišší, avšak Boutèy jen nerad dělá chyby, a tak raději několikrát rozvažuje než něco uskuteční. Lpí na svém okruhu přátel, na které nedá dopustit. Ovšem ve chvílích, kdy je sám, tak se nejraději věnuje hraní šachů, psaní příběhů, které by se některými částmi daly považovat za kroniku jeho života. Velice rád se prohání osamělou krajinou na koni a užívá si bezstarostných chvil v životě.

POČÁTEK

21. prosince 2010 v 0:24 | The Āṭha |  SITE
Ve vzdáleném seskupení vesmírů se rozdělily spletené hvězdné mlhy.
Mezi nejrůznějšími vesmírnými tělesy se jako perla zaleskla planetka Āṭha. Ono vesmírné těleso, k jehož spojení bylo zapotřebí osm mocných proudů energie.

Tālikā, Cathaoir, Rāta, Boutèy, Dènya, Hort'i, Sūraja a Nētaos. Osm mágů, jejichž schopnosti dohromady tvořily neporazitelný celek. Osm mágů, jejichž síla a přátelství daly vzniknout novému světu.
Ale měl to být pouze začátek hrozby, co se postupně začala nad planetou šířit.
Osm velkých mágů pomalu dotvářelo své vrcholné dílo, ovšem s postupem času se jednomu zachtělo vlastnit víc než jeho přátelé. Chtěl vlastnit všechno.

Zbývajících sedm bylo, dá se říci, velice podobno obyčejným lidem, ale Nētaos se stával pravým opakem. Krutý, nelítostný, necitelný. Na druhou stranu však velice inteligentní, a tak mu nečinilo potíže uvědomit se, že jeho bývalí přátelé by se proti němu mohli spiknout a bez problémů jej porazit.
Ostatním sedmi mágům začalo postupně připadat chování Nētaose podivné, a tak jednoho dne svolali schůzku. A právě na ní došlo k finálnímu zvratu, při němž nejmocnější mág rozdělil své (nyní už) nepřátele po celé Āṭhě.
A po celé zemi zavládl neklid. Lidé byli zpočátku ustrašení, ale i přesto se našlo pár jedinců, kteří měli odvahu se postavit krutovládě Nētaose. Díky jeho šíleným experimentům pobíhalo po světě několik druhů temných tvorů, kteří obsadili původně krásné a živoucí lesy, krajinu učinili ponurou a skleslou.
Postupně se z Āṭhy stala pochmurná a temná zem a její obyvatelé stále čekají na návrat zbylých sedmi mágů, aby se ujali moci a navrátili do světa klid a mír.